מיסטיקאית למסיבת רווקות | מיסטיקה במסיבת רווקות

מסיבת רווקות  > רוחניות ומיסטיקה

רוחניות ומיסטיקה

מסיבת רווקות הנו אירוע מיוחד מאוד. צריך להתאים אותו לאופי של כלת המסיבה וחברותיה.
הפעלה מיוחדת שתוכלו ליהנות ממנה מאוד במסיבת הרווקות הנה הפעלה הקשורה במיסטיקה.
בשנים האחרונות מיסטיקה במסיבת רווקות הפך לטרנד חם מאוד. תוכלו להזמין קוראות בקלפים, קוראות בקפה, לערב מיסטי מרתק.
אתר מסיבת רווקות ריכז עבורכם מגוון רחב של מפעילים ומפעילות בתחום המיסטיקה מכל רחבי הארץ. אז שיהיה לכן ערב רווקות קסום.

מסיבת רווקות


גולשות שהגיעו לקטגוריה זו, מצאו עניין גם ב:

 מסיבת רווקות
לפרסום באתר צור קשר
 מסיבת רווקות
לפרסום באתר צור קשר
 מסיבת רווקות
לפרסום באתר צור קשר
 מסיבת רווקות
לפרסום באתר צור קשר
 מסיבת רווקות
לפרסום באתר צור קשר
 מסיבת רווקות
לפרסום באתר צור קשר
 מסיבת רווקות
לפרסום באתר צור קשר
 מסיבת רווקות
לפרסום באתר צור קשר
 מסיבת רווקות
לפרסום באתר צור קשר
 מסיבת רווקות
לפרסום באתר צור קשר
 מסיבת רווקות
לפרסום באתר צור קשר
 מסיבת רווקות
לפרסום באתר צור קשר


אסטרולוגיה ומיסטיקה במסיבת רווקות

הדבר הראשון שאישה עושה כשהיא קוראת עיתון זה להתחיל מההורוסקופ. גם אם היא לא מאמינה בזה בכלל היא עדיין תבדוק מה התחזית היומית או השבועית. יש אפילו כאלה הנכנסות לאתרים באינטרנט בהם ניתן לשאול שאלות וטארוט יענו את התשובות בכול הקשור לאהבה, כסף וקריירה. .

בהקשר לזה אני חייבת לחלוק איתכן קטע מטורף שקרה לי, לפני חודשיים הוזמנתי למסיבת רווקות של חברה טובה שלי, אני אקצר את הקטעים הפחות מעניינים ובאמצע הערב הגיעה אסטרולוגית שכמובן עוסקת גם במיסטיקה.

בהתחלה אמרתי הנה עוד אחת שתעבוד עלינו, הרי הורוסקופ אף פעם לא קולע על כול בנות אותו המזל, וכשהיא הוציאה את קלפי הטארוט שלה, הקריסטלים וכדור בדולח אמרתי לעצמי מעניין אם אני סתם שוללת דברים מהסוג הזה או שהכול הוא באמת אחיזת עיניים.

עולם המיסטיקה כל כך מורכב שבאמת לא ידעתי למה לצפות. בכל שנה אני שומעת על דרך חדשה לחזות ולדעת דברים החל מקריאה בקפה, שם גורם כלשהו יפתח לך בקפה, גרפולוגיה שתנתח את האישיות שלי לפי הצורה בה אני כותבת, קריאה בכף יד , טארוט ומה לא..

האמת הייתי קצת סקפטית בתחילה.

בהתחלה האישה נתנה לנו הרצאה קצרה על חלומות ופירושם, אני חייבת לציין שזה היה מאוד מעניין ומרחיב אופקים. אחר כך לפי התור היא ביקשה שכול אחת מאיתנו תשאל שאלה את קלפי הטארוט מי שהרגישה מעט מבוכה לא דיברה בקול. אני שאלתי על גבר ספציפי שידעתי שאין סיכוי בחיים שנהיה ביחד והיא ענתה ובדרך אמרה דברים שקלעו בול.

לאט לאט, התערערה דעתי על מיסטיקה ואולי סתם היו לי דעות שמרניות בנושא. אחר כך היא אפיינה כול אחת מאיתנו לפי המזל שלה זה היה די משעשע כי לפחות לגבי היא קלעה בול. אחרי שישבה עם הכלה ופתחה לה לעומק בטארוט ובקלפים נעשינו יותר מרותקות למתרחש סביבנו. לקראת הסוף אפילו ביקשנו ממנה שתפתח לכול אחת מאיתנו ולא שתענה רק על שאלה אחת. אני נכנסתי קצת להלם ממה שיצא לי בקלפים ולחזק זאת היא השתמשה גם בקריסטלים. היא חזתה שאני ואותו אחד כן נהיה ביחד כעבור חודש במקריות מוחלטת וזה יהיה סיפור אהבה.

הפחות טוב היה שיפטרו אותי מהעבודה לאחר 5 שנים. אכן כך הדברים קרו היום כעבור חודשיים אנחנו עדיין ביחד ואני עדיין בלי עבודה- אבל מה זה משנה העיקר האהבה ואולי בכלל הייתי צריכה אישור למשהו שרציתי לעשות ועזרתי לעצמי להכתיב את הגורל שלי..

מה שכן אותו הערב היה חוויה שונה ועוצמתית, מלאה במסתוריות. עד היום החברות מדברות על שהיה, אחרי הכול זו לא עוד מסיבה שגרתית עם הרבה אלכוהול ושטויות. וכן, היום כשאני פותחת עיתון הדבר הראשון שאני עושה זה לקפוץ לעמוד של ההורוסקופ, יותר מזה נראה לי שאני אקבע איתה עוד פגישה שהיא תפתח לי בטארוט. הסקרנות חזקה ממני.

אני ממליצה בחום לכול חברה שמארגנת מסיבת רווקות להזמין אסטרולוגית העוסקת במיסטיקה, היא לא תתחרט על זה ובטח לא הכלה או שאר החברות.

מה גם שזו מסיבה הרבה יותר אינטימית, שקטה וממלאת ויש הרבה מאוד נשים שכך היו רוצות שערב הרווקות האחרון שלהן יראה כך.

לקריאת חוויות נוספות ממסיבות רווקות

אסטרולוגיה ומיסטיקה במסיבת רווקות

בשנים האחרונות בהרבה ממסיבות הרווקות ניתן לזהות גורמים מקוריים שמגיעים להרצאות כגון סקסולוגיות, נשות מקצוע כאלו ואחרות ופעמים רבות מוזמנים אנשי אסטרולוגיה ומיסטיקה. אין דבר יותר מסקרן ממיסטיקה וכל התחום המסתורי הזה שגורם לכולנו אחת לשבוע לעיין במדור הרלוונטי בעיתון ולהסתכל מה טומן בחובו השבוע הקרוב עבורנו. אין רגע מתאים ומשעשע יותר לעשות זאת כאשר אנו במסיבת רווקות לפני החלטות "חשובות" בחיים , וכמובן על כמות אלכוהול טובה. מספר טיפים חשובים... ... למאמר המלא

טיפים להזמנת מיסטיקאית למסיבת רווקות

בשעה טובה ומוצלחת החברה הטובה ביותר מתחתנת והוחלט לחגוג לה מסיבת רווקות ולהזמין מנחה למסיבה – מיסטיקנית. איך תדעו להזמין את המיסטיקאית הטובה והנכונה ביותר למסיבת הרווקות? ... למאמר המלא

מתנה מקלפי טארוט - מסר אישי לשנה הבאה

לרגל ראש השנה מתנה מיוחדת מקלפי טארוט – מסר אישי שנתי עפ"י תאריך הלידה. ... למאמר המלא

מסיבת הרווקות של סינדרלה

מרבית אגדות הילדים המוכרות לנו מסתיימות במשפט המוכר והידוע - הם חיו באושר ועושר עד עצם היום הזה.... הנה לכן סיפור סינדרלה למסיבת רווקות.... למאמר המלא

מזלות ומתנות

מזלות ומתנות

כולנו אוהבים לקבל תשומת לב ומתנות, לא ממש חשובה הסיבה, יום הולדת, אירוע משמעותי, סתם תשומת לב. האם אתם חושבים על מי שאתם נותנים לו מתנה לפני שאתם עושים זאת. אחד הדרכים לדעת מה מתאים הוא המזל האישי של אותו אדם (כמובן שתמיד רצוי לעשות מפה אסטרולוגית לפני כדי לדייק, מזל שמש לא תמיד מספיק כדי לדעת מה מתאים לנו.) הנה כמה רעיונות למתנות עפ"י המזלות... תהנו ומזל טוב...... למאמר המלא

מאמרי רוחניות ומיסטיקה    אלפון רוחניות ומיסטיקה

מסיבת רווקות, הנו אתר המרכז עבורכן את מיטב נותני השרות למסיבות רווקות. בין נותני השירות למסיבת רווקות ניתן למצוא:
גרפולוגים, , הפעלות וסדנאות , רעיונות למסיבת רווקות , רוחניות ומיסטיקה , רקדניות בטן , דראג למסיבת רווקות , סקסולוגיה , מקום למסיבה , חשפנים , ברים ומועדונים , ימי פינוק וספא , קריוקי , חברות הפקה , מסיבה אקסקלוסיבית , קישוטים וציוד להשכרה , עוגות וקייטרינג , סדנאות שוקולד , שף למסיבת רווקות , מסיבת רווקות לדתיות , גרפולוגיה , מתנות לכלה , סטנד-אפ ועוד מגוון נותני שירות למסיבת רווקות.

האינפורמציה המוצגת באתר מסיבת רווקות, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Bachelorette Parties) מסיבת רווקות - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות